Hotel Zalewski, Mrzeżyno
RODZINNE FERIE ZIMOWE 5 nocy ze śniadaniami

RODZINNE FERIE ZIMOWE 5 nocy ze śniadaniami

 1. Startseite
 2. Sonderangebot
 3. RODZINNE FERIE ZIMOWE 5 nocy ze śniadaniami
 • 5 Nächte
 • ÜF - Frühstück inklusive
Ferie zimowe w Hotelu Zalewski**** to doskonała propozycja dla Gości ceniących sobie aktywny, rodzinny wypoczynek w nadmorskiej aurze.

W cenie pakietu**:

 • Noclegi w nowych, komfortowych pokojach z balkonem i klimatyzacją
 • Śniadania w formie bufetu
 • Aquapark bez limitu w godz. funkcjonowania: 300 m zjeżdżalni, wodne place zabaw, baseny, brodzik z atrakcjami i zabawkami dla dzieci…
 • Sauna fińska zewnętrzna w godzinach funkcjonowania
 • Sala fitness i siłownia zewnętrzna
 • Sala zabaw dla dzieci
 • Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
 • Animacje dla dzieci
 • Wstęp do Strefy saun i łaźni bez limitu dla każdej osoby pełnoletniej*
 • 1 x bon na kawę i ciasto dla osoby dorosłej*
 • 1 x bon na sok i lody dla dziecka powyżej 3 lat*


W kolejnym kroku rezerwacji możliwość dokupienia pakietu obiadokolacji (DODATKI-OBIADOKOLACJE)

* GRATIS DLA KAŻDEJ OSOBY PEŁNOPŁATNEJ, NIEKORZYSTAJĄCEJ Z NOCLEGU W RAMACH DOSTAWKI


** Hotel zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w programie oraz w ofercie w ramach wytycznych ogłoszonych przez Rząd RP.
** Z uwagi na nieprzewidywany wzrost cen nośników energii oraz inflację zastrzegamy sobie prawo do zmian cen do 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Zusätzliche Kosten

Możliwość dokupienia pakietu obiadokolacji na czas pobytu - zadzwoń, zapytaj - +48 91 32 29 300

Wichtige Informationen
Einchecken -
ab 16:00
Auschecken -
do 11:00
Stornierungsbedingungen

Bezpieczne COVIDowe zasady anulowania rezerwacji: W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed planowym rozpoczęciem pobytu – możliwy jest zwrot zadatku lub przeniesienie terminu rezerwacji z zachowaniem wpłaconego zadatku. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa 30% wartości rezerwacji. Wprowadza się możliwość dokonania zakupu świadczeń z gwarancją całkowitego zwrotu wpłaconego zadatku pod warunkiem uiszczenia bezzwrotnej opłaty gwarancyjnej w wysokości 5 % należnych świadczeń. Zamiar wykupienia opłaty gwarancyjnej należy zgłosić wyłącznie w dniu złożenia rezerwacji. Zwrot ceny zakupu świadczeń w powyższej sytuacji następuje w całości w przypadku rezygnacji złożonej na 48 godzin przed rozpoczęciem ich udzielania.

Kinderpolitik

Warunki od dnia 01.01.2022: Dziecko w wieku do 2 lat nocuje bezpłatnie, jeżeli śpi na łóżku rodziców. Dziecko w wieku od 3 do 13 lat na dostawce - obligatoryjnie doliczana jest opłata za pobyt ze śniadaniem (90/100 zł / doba) lub pobyt ze śniadaniem i obiadokolacją (145/155 zł / doba) w zależności od wybranej oferty - wymagane zgłoszenie dziecka w momencie rezerwacji. Dziecko od 14 lat jest liczone jako pełnopłatne. Pobyt dzieci w apartamencie nie podlega powyższym zasadom.

Haustierpolitik

Obowiązują dodatkowe opłaty - możliwy jest przyjazd z psem. Inne zwierzęta nie są akceptowane.

Parken-Info

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym – 40zł/doba hotelowa - wymagana wcześniejsza rezerwacja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych. Miejsce parkingowe przy hotelu – 25zł/doba hotelowa - nie jest wymagana rezerwacja.

Zahlungsmethoden
Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Auf der Karte sehen
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen