Hotel Zalewski, Mrzeżyno
Banner-Hintergrund

Schwimmunterricht

  1. Startseite
  2. Wasserpark
  3. Schwimmunterricht
Anreise
Abreise
Wie viele Personen?
  • 1 Person
  • 2 Personen
  • 3 Personen
  • 4 Personen
  • 5 Personen
Z naszą profesjonalną kadrą

pozbędziesz się lęku przed wodą

W naszej szkole pływania rozpoczniesz swoją pływacką przygodę.
„....bo pływanie to zdrowie, więc dbajmy o nie...”

Na naukę pływania nigdy nie jest za wcześnie. :) W naszym Aquaparku dla najmniejszych dzieci zajęcia prowadzone są w formie zabawy w celu oswojenia z wodą. Starsze dzieci mają systematycznie wprowadzane elementy treningu pływackiego z doskonaleniem technik pływania w celu skorygowania błędów w krótkim czasie. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 5 osób, można również skorzystać z zajęć indywidualnych.

Zapraszamy również dzieci oraz dorosłych mieszkańców okolic niebędącymi Gośćmi hotelu do skorzystania z nauki pływania.

Więcej informacji tel. (+48) 91 32 29 400

pozbędziesz się lęku przed wodą
Idealna przestrzeń

do nauki pływania

Nasi Goście; duzi oraz mali w AQUAPARKU ZALEWSKI mają do swojej dyspozycji  aż 1000 m2 lustra wody. Brodziki, baseny rekreacyjne, wodne place zabaw oraz 25-metrowy pełnowymiarowy basen sportowy oraz profesjonalna kadra sprawiają, że nauka pływania jest bezpieczna, komfortowa, a także bardzo atrakcyjna dla dzieci co jest ważne przy nauce wymagającej systematyczności i zaangażowania.

W tak kolorowy i przyjaznym aquaparku nauka oswajania z wodą jest bardzo przyjazna. Hotel ZALEWSKI**** stale współpracuje ze szkołą pływacka Akademia Sportu i Rekreacji z Kołobrzegu. Kadra przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa podopiecznych, co jest wynikiem wieloletniego doświadczenia ratowniczego oraz pedagogicznego.

 

do nauki pływania
Auf der Karte sehen
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen