Hotel Zalewski, Mrzeżyno
mrzeżyno-port
atrakcje-mrzezyno
losoś-bałtycki

Atrakcje okolicy

 1. Strona główna
 2. Hotel
 3. Atrakcje okolicy
Atrakcje okolicy
 1. Strona główna
 2. Hotel
 3. Atrakcje okolicy
Atrakcje okolicy
 1. Strona główna
 2. Hotel
 3. Atrakcje okolicy
Kiedy przyjazd?
Kiedy wyjazd?
Ile osób?
 • 1 osoba
 • 2 osoby
 • 3 osoby
 • 4 osoby
 • 5 osób
Plaża Mrzeżyno
piaszczysta i szeroka

Plaża Mrzeżyno

laureatka Błękitnej Flagi. Wyróżnikiem plaży w Mrzeżynie jest łagodna linia piaszczystych wydm zalesionych sosnami.

Na plaży podczas wakacji wyznaczone są strefy strzeżonego kąpieliska. W Mrzeżynie w sezonie letnim woda ma średnio 1,5 stopnie ciepła więcej niż w Kołobrzegu. Hotel organizuje animacje dla dzieci na plaży w czasie wakacji. Doskonałe miejsca do zabaw dla rodzin z dziećmi, na długie romantyczne spacery,  zimowe morsowanie oraz surfcasting. W zimę w roku 2020 miejsce okazyjnego wypoczynku fok szarych.

Plaża posiada infrastrukturę: przebieralnie, trampoliny, toalety. 

Plaża Mrzeżyno
Ścieżki Rowerowe
nadmorskie

Ścieżki Rowerowe

Malowniczość nadmorskich tras rowerowych urzeka coraz większe grono rowerzystów. Nowoczesna infrastruktura zapewnia komfortową jazdę. 

Przez Mrzeżyno biegnie trasa Velo Baltic, która a jest częścią europejskiej trasy rowerowej wokół Morza Bałtyckiego. W Mrzeżynie zamontowano i udostępniono pancerne boksy na bagaże rowerowe, dzięki czemu rowerzyści, którzy są przejazdem, mogą iść na plażę, nie martwiąc się o swoje sakwy rowerowe. 

Przykładowe trasy rowerowe:

Mrzeżyno - Niechorze  50 minut
Mrzeżyno - Kołobrzeg  60 minut 
Mrzeżyno - Trzesacz  75 minut 

 

Ścieżki Rowerowe
Spływy Kajakowe
aktywnie

Spływy Kajakowe

Z Trzebiatowa kajakiem rzeką Regą do Bałtyku.

Kajakarstwo to świetna możliwość do sprawdzenia swoich sił poprawienia kondycji bez nadmiernego obciążenia fizycznego. Dodatkowym walorem kajakarstwa jest możliwość bliskiego kontaktu z naturą. Kajakarstwo nie jest nudne i nie jest drogie, nie wymaga wielkich przygotowań. Kajakarstwo jest świetną propozycją na wspólne spędzanie czasu z rodziną i urozmaicenie urlopu w hotelu.

Spływy Kajakowe Regą - tel.  606 197 652

Spływy Kajakowe Parsęta -  tel.  608 331 463

Spływy Kajakowe
Jazda Konna
Mrzeżyno

Jazda Konna

Kameralna Stajnia Pestka, która powstała w 2000 roku z miłości do koni.

Doskonałe miejsce dla wszystkich osób kochających konie. Stajnia Pestka spełni oczekiwania dzieci i rodziców, którzy rozpoczynają swoją jeździecką przygodę, bardziej wprawieni mogą korzystać z wyjazdów w teren, szczególnym powodzeniem cieszy się swobodne galopowanie po pustej plaży ). Dzięki bliskości stajni można zarezerwować dla siebie i dzieci kilkudniowe nauki jazdy.

Jazdy, informacje, właściciel - 693131055 - Iwona

Jazda Konna
Kitesurfing

Kitesurfing

Boardpass, toeside flat lub airpass co tylko chcecie robić. Mrzeżyńskie wybrzeże z charakterystycznym regularnym pasem brzegowym sprzyjają nauce nowych trików kitesurfingu. Dodatkowo w pobliżu 3,5 km od Hotelu Zalewski znajduje się jezioro Resko Przymorskie, przy którym znajdują się najlepsze w okolicy szkoły windsurfingu i kitesurfingu.

Sun Sport tel: +48 664 768 645

Kitesurfing
Surfcasting
Gruntowe łowienie ryb

Surfcasting

Morskie wędkowanie z plaży metodą gruntową doskonałym sposobem na relaks.

Bezkres morskiego widnokręgu ma pewną energetyczną moc. Spacerując po plaży, często zadajemy sobie pytanie, co jest po drugiej stronie morza, co skrywa sam Bałtyk. Kiedy słodkie wody są już poznane, bałtyckie głębiny wciąż skrywają dużo pytań bez odpowiedzi. Nowy sport to również nowe wyzwanie.

Męski wypad na ryby nad morze.

Czemu nie! Entuzjaści surfcastingu mogą skorzystać z pustej plaży po sezonie letnim. Dzięki czemu urlop stanie się idealną okazją na męską wyprawę ojca z synem czy pretekstem do spędzenia czasu w szerszym gronie kolegów będącymi również zapaleńcami wędkarstwa. Surfcasting jest dyscypliną doskonałą dla każdego, można przyjąć wyzwanie natury i wyruszyć w nocy na połów z trudno dostępnych miejsc lub spędzać bardziej rekreacyjnie czas i łowić ryby z linii brzegowej podziwiając w dzień przestrzeń plaży. Jedno jest pewne, mrzeżyńskie plaże ukochali Mistrzowie Polski surfcastingu, których często można spotkać na plaży łowiących ryby po sezonie letnim. 

Szkolenia indywidualne oraz grupowe z Mistrzem Polski
Grzegorz Krężel tel. 604 556 739

Zdjęcie: Mistrz Polski Grzegorz Krężel  indywidualny i drużynowy Mistrz Polski oraz zdobywce GPP na mrzeżyńskiej plaży na wysokości Hotelu Zalewski. 

 

 

Surfcasting
Park linowy
Mrzeżyno

Park linowy

Jeżeli jesteście znudzeni chodzeniem po ziemi, pływaniem w morzu, zawsze możec skorzystać z Parku Linowego w Mrzeżynie - dobre emocje gwarantowane. 


Park Linowy Mrzeżyno - 608 400 727

Park linowy
Ogrody Hortulus
Dobrzyca

Ogrody Hortulus

40 minut drogi samochodem od Hotelu ZALEWSKI

Zaczarowany świat przyrody — Ogrody Hortulus to 30 tematycznych ogrodów oraz największy w świecie labirynt grabowy o łącznej długości korytarzy 3,2 km. Ogrody Hortulus to wielokrotny tryumfator nagród za najlepszy produkt turystyczny Pomorza Zachodniego. Doskonałe miejsce dla Gości Hotelu ZALEWSKI na kilkugodzinną wycieczkę rodzinną. 

Ogrody Hortulus Dobrzyca -  602 610 041

Ogrody Hortulus
Ruiny kościoła na klifie
Trzęsacz

Ruiny kościoła na klifie

30 minut drogi samochodem od Hotelu ZALEWSKI

Jest to jedyna tego typu atrakcja turystyczna w Europie. Kościół na klifie z przełomu XIV/XV wieku pierwotnie oddalony 2 km od linii morza. Doskonałe świadectwo sił natury (abrazja). Jest to must have każdego turysty globtrotera. 10 metrów od ruin znajduje się platforma widokowa o wysokości 20 m n.p.m. Doskonałe miejsce na zrobienie pięknych, pamiątkowych zdjęć.

 

Ruiny kościoła na klifie
Samolotem
Loty Wycieczkowe

Samolotem

40 minut drogi samochodem od Hotelu ZALEWSKI

Lotnisko cywilne Bagicz Kołobrzeg to idealne miejsce dla miłośników aeronautyki. Firma AEROPRZYSTAŃ oferuje loty widokowe na obszarze pasa nadmorskiego. Zobacz polskie morze z innej perspektywy i zdobądź wrażenia na lata. Spojrzenie na plażę i koniec lądowy Polski z wysokości kilkuset metrów zapewnia niepowtarzalne wrażenia. Wzbogać swój pobyt nad morzem o lot ultralekkim samolotem lub podaruj taki prezent bliskiej sobie osobie.

Loty Samolotem / Bagicz - 602 439 144

Samolotem
Mrzeżyno
Zgodnie z naturą

Mrzeżyno

dawniej osada rybacka dziś wypoczynkowa miejscowość nadmorska w województwie zachodniopomorskim na Pobrzeżu Szczecińskim z ujściem Regi do Morza Bałtyckiego

Mrzeżyno zgodne z naturą.
W pobliżu znajduje się jezioro Resko Przymorskie oraz rezerwat przyrody Roby. Teren wokół Mrzeżyna jest obszarem ochrony siedlisk programu Natura 2000. Na zachód i południe rozciąga się obszar ochrony ptaków „Wybrzeże Trzebiatowskie”.

Historia Mrzeżyna
Mrzeżyno od wieków średnich było zależne od Trzebiatowa i funkcjonowało jako port handlowo-rybacki. 17.03.1945 r. w Mrzeżynie odbyły się pierwsze powojenne Zaślubiny Polski z morzem przez żołnierzy I Warszawskiej Brygady Kawalerii I Armii Wojska Polskiego.

Mrzeżyno
Trzebiatów
miasto zabytków średniowiecza

Trzebiatów

10 minut drogi samochodem od Hotelu ZALEWSKI znajduje się Trzebiatów miasto średniowiecznych zabytków architektury, nazywany Brugią Pomorza Zachodniego, jedyne miasto w Polsce, którego symbolem jest słonica - związana z historią miasta.

Do atrakcji Trzebiatowa należą: Kościół Mariacki z XIV wieku,  mury obronne miasta z XIV wieku - zachowane w 70%, baszta Kaszana, 3 kaplice gotyckie z XIV wieku, pałac w stylu klasycystycznym, ratusz barokowy z elementami gotyckimi oraz przepiękne kamienice miejskie z XVI- XIXw.

Trzebiatów
Kołobrzeg
miasto kurort

Kołobrzeg

20 minut drogi samochodem od Hotelu ZALEWSKI położone jest jedno z najstarszych miast Pomorza Zachodniego, miasto uzdrowiskowe Kołobrzeg. Średniowieczny Kołobrzeg urósł dzięki bogactwu morza oraz warzelnictwa soli ze źródeł solankowych. 

Dziś Kołobrzeg należy do jednych z największych miast turystycznych w Polsce. Do atrakcji Kołobrzegu należą: latarnia morska, nowoczesne molo, klimatyczny deptak nadmorski, bazylika katedralna, neogotycki ratusz, źródło solankowe, bindaż, Muzeum Oręża Polskiego.

Kołobrzeg
Szczecin
Miasto Książąt Pomorskich

Szczecin

90 minut drogi samochodem od Hotelu ZALEWSKI

Szczecin miasto Książąt Pomorskich stolica województwa zachodniopomorskiego.
Miasto pełne historii i zabytków, perła Pomorza Zachodniego przez wieki stolica Księstwa Pomorskiego stale związane z dynastią książąt pomorskich Gryfitami. Atrakcyjność i bogactwo miasta było jego szczęściem, ale też powodem, iż miasto zmieniało swoją przynależność państwową. Przez wieki miasto było własnością: Polski, Dani, Szwecji, Prus, ale najdłużej funkcjonowało w ramach państwowości Księstwa Pomorskiego Gryfitów.
W Szczecinie objętych ochroną prawną jest ok. 270 zabytków nieruchomych. Jednym z najbardziej okazałych zabytków jest renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Szczecin od lat jest związany z morzem, obecnie  jest miejscem odbywania się cyklicznej imprezy międzynarodowej Tall Ship Races, podczas której gości największe żaglowce świata.

Szczecin
Oferty Specjalne

Oferty Specjalne

Pokaż wszystkie oferty
JESIENNE WAKACJE / POBYT DZIECKA GRATIS / min. 2 NOCE ze śniadaniami
od 250,00 /os./noc
JESIENNE WAKACJE / POBYT DZIECKA GRATIS / min. 2 NOCE ze śniadaniami
WCZASY DLA SENIORA NAD MORZEM / PAKIET DLA EMERYTÓW '13 EMERYTURA
od 259,80 /os./noc
WCZASY DLA SENIORA NAD MORZEM / PAKIET DLA EMERYTÓW '13 EMERYTURA"
WYPOCZYNEK NAD MORZEM / POBYT DZIECKA GRATIS / 5 NOCY ze śniadaniami
od 250,00 /os./noc
WYPOCZYNEK NAD MORZEM / POBYT DZIECKA GRATIS / 5 NOCY ze śniadaniami
DŁUGI LISTOPADOWY WEEKEND 2023 / 2 noce
od 325,00 /os./noc
DŁUGI LISTOPADOWY WEEKEND 2023 / 2 noce
JESIENNA KURACJA PO ZDROWIE / z zabiegami
od 298,00 /os./noc
JESIENNA KURACJA PO ZDROWIE / z zabiegami
WEEKEND MAROKAŃSKI HAMMAM - 3 noce / PAKIET SPA
od 1 299,00 /os./pobyt
WEEKEND MAROKAŃSKI HAMMAM - 3 noce / PAKIET SPA
LUKSUSOWY RELAKS - 2 noce / PAKIET SPA
od 940,00 /os./pobyt
LUKSUSOWY RELAKS - 2 noce / PAKIET SPA
LADIES W SPA - 2 noce / PAKIET SPA
od 1 155,00 /os./pobyt
LADIES W SPA - 2 noce / PAKIET SPA
DZIEŃ NAUCZYCIELA 2023 - OFERTA Z BALEM / 2 noce / 2 TERMINY
od 999,00 /os./pobyt
DZIEŃ NAUCZYCIELA 2023 - OFERTA Z BALEM / 2 noce / 2 TERMINY
DYNIOWY WEEKEND Z ANIMACJAMI min. 3 noce ze śniadaniami
od 260,00 /os./noc
DYNIOWY WEEKEND Z ANIMACJAMI min. 3 noce ze śniadaniami
ANDRZEJKOWY CZAR NAD MORZEM /BAL ANDRZEJKOWY
od 999,00 /os./pobyt
ANDRZEJKOWY CZAR NAD MORZEM /BAL ANDRZEJKOWY
MIKOŁAJKI PACHNĄCE PIERNIKIEM 01-03.12 / 08-10.12.2023 POBYT DZIECKA GRATIS*
od 649,50 /os./pobyt
MIKOŁAJKI PACHNĄCE PIERNIKIEM 01-03.12 / 08-10.12.2023 POBYT DZIECKA GRATIS*
NAJTAŃSZY WEEKEND ROKU nad morzem / 15-17.12.2023
od 240,00 /os./noc
NAJTAŃSZY WEEKEND ROKU nad morzem / 15-17.12.2023
RODZINNE BOŻE NARODZENIE nad morzem 2023 3/4 NOCE
od 549,50 /os./noc
RODZINNE BOŻE NARODZENIE nad morzem 2023 3/4 NOCE
ODPOCZNIJ PO ŚWIĘTACH W HOTELU ZALEWSKI**** / oferta ze śniadaniami
od 590,00 /os./pobyt
ODPOCZNIJ PO ŚWIĘTACH W HOTELU ZALEWSKI**** / oferta ze śniadaniami
SYLWESTER 2023/2024 NAD MORZEM Z BALEM /3 NOCE
od 573,00 /os./noc
SYLWESTER 2023/2024 NAD MORZEM Z BALEM /3 NOCE
WIGILIA FIRMOWA NAD MORZEM 2023
od 200,00 /os./noc
WIGILIA FIRMOWA NAD MORZEM 2023
SZKOLENIA W JESIENNEJ ODSŁONIE
od 200,00 /os./noc
SZKOLENIA W JESIENNEJ ODSŁONIE
FERIE ZIMOWE 2024 / MIN. 2 NOCE ze śniadaniami / POBYT DZIECKA GRATIS
od 295,00 /os./noc
FERIE ZIMOWE 2024 / MIN. 2 NOCE ze śniadaniami / POBYT DZIECKA GRATIS
OFERTA BEZZWROTNA -5% ceny przy rezerwacji z 30-dniowym wyprzedzeniem
od 275,50 /os./noc
OFERTA BEZZWROTNA -5% ceny przy rezerwacji z 30-dniowym wyprzedzeniem
CENA DNIA - oferta elastyczna ze śniadaniem
od 277,20 /os./noc
CENA DNIA - oferta elastyczna ze śniadaniem
Zobacz na mapie

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Sandra Bis s.c. Agnieszka Zalewska-Kardach, Katarzyna Zalewska-Szczepańska, Janusz Zalewski, Anna Pimentel Machado, Nadmorska 13, 72-330, Mrzeżyno Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane