Hotel Zalewski, Mrzeżyno
Wymarzony dzień dziecka!

Wymarzony dzień dziecka!

Anreise
Abreise
Wie viele Personen?
  • 1 Person
  • 2 Personen
  • 3 Personen
  • 4 Personen
  • 5 Personen
06 Mai 2022

Najpiękniejszy prezent z okazji dnia dziecka? Wymarzony weekend nad morzem w Hotelu Zalewski****.
Spędź niezapomniany dzień dziecka w Hotelu Zalewski**** i skorzystaj z bogatej oferty przygotowanej z myślą o najmłodszych. Zapewniamy fantastyczną zabawę i moc atrakcji, które wywołają wiele uśmiechów na twarzy Twojej pociechy!
Dla wszystkich dzieci korzystających z pakietu "wymarzony dzień dziecka" przygotowaliśmy m.in. słodkie powitanie w hotelowym lobby, malowanie twarzy farbkami, dyskotekę oraz kino familijne.
Zachęcamy również do spędzania wolnego czasu w wewnętrznej sali zabaw dla maluszków, umożliwiamy dostęp do kącika komputerowego w lobby oraz gier i harcy na zewnętrznym placu zabaw dla dzieci.
Już teraz skorzystaj z wiosennego pakietu "wymarzony dzień dziecka" nad Bałtykiem, gdzie słoneczna aura i niezatłoczona plaża zachęcają do wspólnych zabaw oraz beztroskiego świętowania w gronie najbliższych.
A jeśli pogoda nie dopisze na naszych milusińskich czeka niezwykła przygoda w Aquaparku Zalewski – wodny plac zabaw, wodna dżungla i zatopiony statek piracki, brodzik z atrakcjami i zabawkami, basen dzika rzeka i ciepła fosa oraz wiele, wiele innych!

Auf der Karte sehen
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen