Hotel Zalewski, Mrzeżyno
Wymarzony dzień dziecka!

Wymarzony dzień dziecka!

When will you arrive?
When will you depart?
How many people?
  • 1 person
  • 2 people
  • 3 people
  • 4 people
  • 5 people
06 May 2022

Najpiękniejszy prezent z okazji dnia dziecka? Wymarzony weekend nad morzem w Hotelu Zalewski****.
Spędź niezapomniany dzień dziecka w Hotelu Zalewski**** i skorzystaj z bogatej oferty przygotowanej z myślą o najmłodszych. Zapewniamy fantastyczną zabawę i moc atrakcji, które wywołają wiele uśmiechów na twarzy Twojej pociechy!
Dla wszystkich dzieci korzystających z pakietu "wymarzony dzień dziecka" przygotowaliśmy m.in. słodkie powitanie w hotelowym lobby, malowanie twarzy farbkami, dyskotekę oraz kino familijne.
Zachęcamy również do spędzania wolnego czasu w wewnętrznej sali zabaw dla maluszków, umożliwiamy dostęp do kącika komputerowego w lobby oraz gier i harcy na zewnętrznym placu zabaw dla dzieci.
Już teraz skorzystaj z wiosennego pakietu "wymarzony dzień dziecka" nad Bałtykiem, gdzie słoneczna aura i niezatłoczona plaża zachęcają do wspólnych zabaw oraz beztroskiego świętowania w gronie najbliższych.
A jeśli pogoda nie dopisze na naszych milusińskich czeka niezwykła przygoda w Aquaparku Zalewski – wodny plac zabaw, wodna dżungla i zatopiony statek piracki, brodzik z atrakcjami i zabawkami, basen dzika rzeka i ciepła fosa oraz wiele, wiele innych!

See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close