Hotel Zalewski, Mrzeżyno
Ferie nad morzem i kąpiele w ciepłym basenie

Ferie nad morzem i kąpiele w ciepłym basenie

When will you arrive?
When will you depart?
How many people?
  • 1 person
  • 2 people
  • 3 people
  • 4 people
  • 5 people
01 February 2022

Nowoczesny Aquapark, setki metrów zjeżdżalni, wodne place zabaw i brodzik pełen zabawek dla maluchów czeka na gości hotelowych, którzy wybiorą ferie z dziećmi nad morzem w Mrzeżynie.
Bliskość zimowej plaży, terenów zalesionych i pagórków sprawia, że gdy dopisze pogoda, można korzystać z uroków zimowiska.
Jakie wodne atrakcje czekają w hotelu? Propozycje na ferie zimowe 2022 zaciekawią zarówno dorosłych, jak i milusińskich.

Wodne atrakcje w hotelu:
● Zabawa w Aquaparku bez limitu w godzinach otwarcia,
● 300 m zjeżdżalni i niesamowite wodne place zabaw,
● Brodzik z atrakcjami dla dzieci,
● Sauna fińska dla rodziców.

Najlepszym sposobem na spędzenie ferii zimowych poza domem jest wcześniejsza rezerwacja hotelu. Krok drugi to zaplanowanie atrakcji, które spodobają się całej rodzinie. Nie czekaj jednak do momentu, w którym zabraknie wolnych miejsc! Skorzystaj z pakietów zimowych i zabierz rodzinę na ferie nad morze!
Zimowa aura potrafi zaskoczyć pozytywnie lekkim mrozem i obfitymi opadami śniegu. Kulig, sanki, narty, łyżwy, zabawa w śnieżki i lepienie bałwana to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu razem z dziećmi. W naszym klimacie trudno jednak przewidzieć ze 100 proc. pewnością, jaka pogoda będzie panować podczas ferii zimowych. Dlatego warto znaleźć alternatywę na wypadek, gdyby plan A nie wypalił. Hotel z basenem i atrakcjami dla dzieci zapewni idealne warunki pobytu i dużo rozrywki!

See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close