Hotel Zalewski, Mrzeżyno
Rodzinny wyjazd na dzień dziecka - dokąd warto pojechać?

Rodzinny wyjazd na dzień dziecka - dokąd warto pojechać?

When will you arrive?
When will you depart?
How many people?
  • 1 person
  • 2 people
  • 3 people
  • 4 people
  • 5 people
23 May 2022

Magiczny i niezapomniany Dzień Dziecka podczas pobytu nad Bałtykiem

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” Janusz Korczak

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień w roku, na który z radością czekają najmłodsi. To szczególny czas również dla dorosłych członków rodziny, którzy starają się zorganizować go w taki sposób, aby był niezapomniany. To dzień, w którym dziecko powinno być wyjątkowo szczęśliwe – obudzić się i zasnąć uśmiechnięte. Czas spędzony wspólnie będzie wyjątkowy, jeżeli wybierzemy ciekawe miejsce, na celebrowanie tego święta. Zatem gdzie zabrać pociechy na Dzień Dziecka? Wyjazd nad morze z pewnością umili czas całej rodzinie i jest doskonałym pomysłem na spędzenie niesamowitego, pełnego atrakcji Dnia Dziecka.

Miejsce nad Bałtykiem o wyjątkowym uroku

Mrzeżyno jest nadmorską miejscowością wypoczynkową, położoną w pasie nadmorskim objętym programem Natura 2000. Dzięki temu panuje tu specyficzny, zdrowy mikroklimat. Wspaniałe szerokie i piaszczyste plaże oraz pachnący sosnowy las są miejscem, gdzie znajdziemy odpowiednie warunki do spędzenia radosnego, rodzinnego Dnia Dziecka. Hotel Zalewski w Mrzeżynie jest fantastycznym miejscem, dysponującym komfortowymi pokojami i doskonałym zapleczem gastronomicznym, gwarantującym swoim gościom niezapomniany pobyt. To czterogwiazdkowy hotel nad morzem z Aquaparkiem, w którym możemy do woli zażywać kąpieli w kilku basenach. Relaks w Strefie Wellness&SPA po intensywnym dniu przyniesie prawdziwe ukojenie. Weekendowy pobyt w Hotelu Zalewski to odpowiedni czas, w którym skorzystamy z atrakcji przygotowanych przez hotel oraz wyjątkowy pakiet na Dzień Dziecka.

Radość wspólnych chwil

Wspólne spędzanie czasu z dzieckiem jest niezwykle ważne dla budowania wyjątkowej i mocnej relacji. Bawiąc się, rozmawiając i po prostu będąc razem, tworzymy wspaniałe doświadczenia i wspomnienia, które zostaną z nami na całe życie. Na co dzień możemy mieć problem z poświęcaniem naszym dzieciom wiele czasu, dlatego w tym rzadkim dniu ich święta podarujmy im cały nasz czas i uwagę. Skupmy się na tym, co będzie dla nich źródłem wyjątkowych wspomnień.

Dzień Dziecka w towarzystwie świetnej pogody

Niech ten dzień zacznie się od pysznego śniadania, celebrowanego z rodzicami, składającego się z samych przysmaków oraz ulubionych dań dziecka. Po smacznym posiłku koniecznie wybierzmy rodzaj aktywności, które sprawi dziecku największą radość.

Nadmorska wycieczka rowerowa

Wspaniałe otoczenie Hotelu Zalewski skłania do ruszenia nadmorskim szlakiem wśród szumiących sosen. Pamiętając o kaskach dla całej rodziny, nie zapomnijmy zabrać odpowiedniej odzieży na wypadek deszczu. Przystanek na szlaku wraz z piknikiem jest wspaniałym pomysłem na odpoczynek. W koszu piknikowym nie może zabraknąć ulubionej przekąski dziecka i wartościowych w składniki odżywcze owoców.

Rodzinne zabawy na plaży

Dzień Dziecka nad morzem na pewno będzie udany, jeżeli spędzimy go na prawdziwie rajskiej plaży, położonej minutę spaceru od Hotelu Zalewski. Budowanie zamków z piasku, puszczanie latawców, wyścigi między ustawionymi na plaży tyczkami to idealne pomysły na aktywne spędzenia dnia na świeżym powietrzu. Ważne jest zaangażowanie całej rodziny i wyśmienita zabawa. Nie zapomnijmy zabezpieczyć delikatnej skóry naszych pociech – oraz naszej – filtrami przeciwsłonecznymi.

Rozrywka dla bardziej aktywnych

Mrzeżyno to miasteczko, gdzie możemy wybrać się z dziećmi do parku linowego, posiadającego trasy o różnych stopniach trudności, także dla maluchów. Przejażdżka gokartem ucieszy nieco starsze pociechy.

Dzieci uwielbiają zwierzęta. Chcąc zrobić im przyjemność, odwiedźmy Stadninę Pestka w Mrzeżynie. Mogą tam spróbować przejażdżki na koniu lub wziąć pierwsze lekcje jazdy konnej.

Powrót do wspaniałego hotelu nad morzem z basenem

Wracając do komfortowych pokoi hotelowych, zajrzyjmy na plac zabaw, gdzie czekają na nas nowoczesne i bezpieczne zjeżdżalnie, tuby, siatki do wspinaczek. Czas na świeżym powietrzu pobudza apetyt. Na placu zabaw mamy do dyspozycji Bistro Fast Food, a w nim ulubione przez dzieci lody, pizzę, ciasta i burgery. W ten wyjątkowy dzień pozwólmy im nacieszyć się różnymi smakami.

W Hotelu Zalewski funkcjonuje Restauracja Atmosfera, serwująca wyborne menu oparte o produkty sezonowe i regionalne. Obok restauracji znajduje się sala zabaw oraz taras z atrakcjami dla dzieci.

Kiedy pogoda nad morzem staje się kapryśna

Hotel nad morzem z Aquaparkiem to fantastyczne miejsce na Dzień Dziecka. Kompleks kilku basenów daje nieograniczone możliwości dla wszystkich gości lubiących kąpiele. To wspaniała rozrywka, a zarazem dobra opcja na złą pogodę na zewnątrz, szczególnie kiedy zaplanowaliśmy świętowanie Dnia Dziecka.

Hotel nad morzem z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Doskonałą zabawą dla maluchów będzie brodzik wodny i plac zabaw z wyjątkowymi atrakcjami takimi jak: statek piracki, rybki tryskające wodą, wodna dżungla czy zjeżdżalnie. Kolejne rozrywki to: basen, dzika rzeka, basen boisko do gier zespołowych oraz basen sportowy dla starszych dzieci. Fantastyczne atrakcje dla każdego dziecka w dniu jego święta.

Zjeżdżalnie dla śmiałków

Zjeżdżalnie wyjątkowo długie i kręte: Orbita z zapadnią, Pontonowa oraz Anakonda to niesamowite atrakcje dla starszych dzieci, oraz dla rodziców. Zabawa na nich zapewni niezapomniane wrażenia oraz wspomnienia z Aquaparku w Mrzeżynie.

Dodatkowe hotelowe atrakcje dla dzieci

Oprócz wszystkich wspaniałych chwil spędzonych w hotelu pakiet na wymarzony Dzień Dziecka oferuje malowanie twarzy, co z pewnością ucieszy maluchy. Proponuje również dyskotekę dla dzieci, podczas której dziewczynki będą mogły wyglądać jak tylko zechcą. Ten wyjątkowy, świąteczny czas możemy zakończyć wspólnym, rodzinnym oglądaniem filmu.

Hotel Zalewski w Mrzeżynie jest cudownym miejscem, w którym spędzimy weekend, świętując Dzień Dziecka z naszymi pociechami. Wspólny rodzinny czas, wiele zabawy, radości i śmiechu to tworzenie miłych wspomnień na kolejne lata w życiu naszym i dziecka.

See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close