Hotel Zalewski, Mrzeżyno
ŚWIĘTUJ Z NAMI DZIEŃ DZIECKA W HOTELU ZALEWSKI****!

ŚWIĘTUJ Z NAMI DZIEŃ DZIECKA W HOTELU ZALEWSKI****!

When will you arrive?
When will you depart?
How many people?
  • 1 person
  • 2 people
  • 3 people
  • 4 people
  • 5 people
14 May 2022

Spędź fantastyczny, rodzinny dzień dziecka korzystając z niezwykłych atrakcji w Hotelu Zalewski**** 

Zapraszamy do niesamowitego kompleksu Aquapark w promocyjnych cenach! TYLKO 1 CZERWCA, z okazji DNIA DZIECKA przy zakupie biletu 90 minut lub całodziennego dla osoby dorosłej, wejście 1 dziecka w wieku 3-13 lat GRATIS! Wejście drugiego lub każdego kolejnego dziecka ze zniżką 50% od ceny biletu ulgowego. Aquapark Zalewski to moc atrakcji – wewnętrzny basen rekreacyjny i sportowy, wodny plac zabaw, wodna dżungla i zatopiony statek piracki, brodzik z atrakcjami i zabawkami, basen dzika rzeka i ciepła fosa oraz wiele, wiele innych!

Warto skorzystać z promocyjnej ceny i tym wyjątkowym dniu 01.06 - dzień dziecka - wybrać się na kręgle z rodziną i znajomymi! Styl aranżacji i dbałość o szczegóły w PUB Havana sprawią, że na moment przeniesiesz się w tropikalny klimat Kuby, przepełnionej muzyką, tańcem, zabawą i radością życia. Tylko 1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA - rabat 50% za rezerwację 1 toru na godzinę gry - przyjdź i zagraj w klimatycznej kręgielni z dostępnymi czteroma nowymi torami!

Po całodziennych harcach zapraszamy do Restauracji Atmosfera – zadbaliśmy o naszych milusińskich specjalnym „Kids Menu”, przygotowanym z myślą o najmłodszych smakoszach.
W dzień dziecka świetną zabawę umili również słodki deser, na który zaprasza hotelowa Kawiarnia Horyzont na IV piętrze.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY:
recepcja@hotelzalewski.pl
tel. 91 32 29 500

 

 

See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close