Hotel Zalewski, Mrzeżyno
ŚWIĘTUJ Z NAMI DZIEŃ DZIECKA W HOTELU ZALEWSKI****!

ŚWIĘTUJ Z NAMI DZIEŃ DZIECKA W HOTELU ZALEWSKI****!

Anreise
Abreise
Wie viele Personen?
  • 1 Person
  • 2 Personen
  • 3 Personen
  • 4 Personen
  • 5 Personen
14 Mai 2022

Spędź fantastyczny, rodzinny dzień dziecka korzystając z niezwykłych atrakcji w Hotelu Zalewski**** 

Zapraszamy do niesamowitego kompleksu Aquapark w promocyjnych cenach! TYLKO 1 CZERWCA, z okazji DNIA DZIECKA przy zakupie biletu 90 minut lub całodziennego dla osoby dorosłej, wejście 1 dziecka w wieku 3-13 lat GRATIS! Wejście drugiego lub każdego kolejnego dziecka ze zniżką 50% od ceny biletu ulgowego. Aquapark Zalewski to moc atrakcji – wewnętrzny basen rekreacyjny i sportowy, wodny plac zabaw, wodna dżungla i zatopiony statek piracki, brodzik z atrakcjami i zabawkami, basen dzika rzeka i ciepła fosa oraz wiele, wiele innych!

Warto skorzystać z promocyjnej ceny i tym wyjątkowym dniu 01.06 - dzień dziecka - wybrać się na kręgle z rodziną i znajomymi! Styl aranżacji i dbałość o szczegóły w PUB Havana sprawią, że na moment przeniesiesz się w tropikalny klimat Kuby, przepełnionej muzyką, tańcem, zabawą i radością życia. Tylko 1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA - rabat 50% za rezerwację 1 toru na godzinę gry - przyjdź i zagraj w klimatycznej kręgielni z dostępnymi czteroma nowymi torami!

Po całodziennych harcach zapraszamy do Restauracji Atmosfera – zadbaliśmy o naszych milusińskich specjalnym „Kids Menu”, przygotowanym z myślą o najmłodszych smakoszach.
W dzień dziecka świetną zabawę umili również słodki deser, na który zaprasza hotelowa Kawiarnia Horyzont na IV piętrze.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY:
recepcja@hotelzalewski.pl
tel. 91 32 29 500

 

 

Auf der Karte sehen
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen