Hotel Zalewski, Mrzeżyno
Gdzie wypocząć z dziećmi przed powrotem do szkoły?

Gdzie wypocząć z dziećmi przed powrotem do szkoły?

When will you arrive?
When will you depart?
How many people?
  • 1 person
  • 2 people
  • 3 people
  • 4 people
  • 5 people
18 July 2022

Wakacyjna radość przed powrotem do szkoły

Wrzesień jest miesiącem powrotów do pracy, szkoły oraz codziennych obowiązków i rutyny. Dlatego postarajmy się wykorzystać wolny czas do maksimum i zaplanujmy rodzinny wyjazd przed powrotem do szkoły 2022.

Zalety rodzinnego pobytu nad Bałtykiem

Wyjazd nad morze ma mnóstwo zalet dla wszystkich członków rodziny. Nad Bałtykiem uzupełnimy braki jodu, dostarczając go przez zdrową mgiełkę morskiego aerozolu lub spożywając świeże, smaczne ryby. Poprawimy funkcjonowanie organizmu, a szczególnie jego odporność. Dla dzieci i dorosłych borykających się z alergiami wziewnymi czy astmą pobyt nad morzem znacznie poprawi komfort życia. Szum morza i zapach sosnowego lasu, stąpanie boso po piasku, to wspaniałe bezpłatne zajęcia sensoryczne, wpływające kojąco na wszystkie nasze zmysły. Poza wszystkim dzieci kochają wakacje nad morzem. Zatem gdzie zabrać pociechy przed powrotem do szkoły? Aby zapewnić im maksimum zabawy i radosnych chwil, wybierzmy hotel z basenem nad morzem. Oprócz doskonałych warunków zakwaterowania i wyśmienitej bazy gastronomicznej znajdziemy tu moc atrakcji przy niesprzyjającej pogodzie.

Wspaniała propozycja Aqua Wakacji

Hotel Zalewski w Mrzeżynie jest rewelacyjnym wyborem na wyjazd przed powrotem dzieci do szkoły 2022 r. Proponuje on swoim gościom niezwykle korzystny pakiet wakacje na raty - warunkiem jest minimum 6 noclegów w hotelu. W przypadku wybrania tego pakietu dokładne informacje dotyczące systemu rat otrzymamy pod numerem telefonu +48 91 32 29 300 lub adresem e-mail: rezerwacja@hotelzalewski.pl. Oferta obejmuje smaczne śniadania w formie bardzo wygodnego, zróżnicowanego pod względem wyboru dań bufetu.

Ciekawe gry i zabawy na plaży

Wybierając Hotel Zalewski - hotel czterogwiazdkowy nad morzem - mamy zapewnioną plażę w bezpośrednim sąsiedztwie. Wśród szumiących, niebieskich fal i morza piasku w dzieciach pojawia  się niepohamowana chęć zabawy i aktywności. Maluchy najczęściej same wynajdują sobie zajęcie, używając wiaderka, łopatki czy foremek. Nieco starsze dzieci szukają interesujących aktywności. Ciekawe pomysły na spędzenie czasu na plaży w rodzinnym gronie, które wprowadzą mnóstwo radości i element rywalizacji, są na wagę złota.

Limbo na plaży

Zabawa polega na przechodzeniu pod sznurkiem lub tyczką zawieszonymi na kijkach z plecami skierowanymi do ziemi. Dla tych,  którym uda się przejść, obniżamy poprzeczkę. To doskonałe ćwiczenie na utrzymanie równowagi.

Zabawa z liną

Możemy wybrać tradycyjne przeciąganie liny, gdzie wykazując się siłą mięśni, rywalizujemy w dwóch drużynach. Ciekawą zabawą jest „wąż”, czyli lina leżąca na ziemi delikatnie ruszana przez dwie osoby, znajdujące się na jej końcach. Pozostali gracze przeskakują przez linę tak,  by na nią nie nadepnąć. Z czasem „wąż” wije się coraz szybciej i  zabawa staje się ciekawsza.

Budowanie Inukshuk

Inukshuk to rzeźba przedstawiająca kamiennego ludzika. Wywodzi się z tradycji Inuitów zamieszkujących Kanadę. Plaża to doskonałe źródło różnej wielkości kamieni, które wykorzystamy do budowy. Bardzo ważna jest tutaj praca zespołowa i odpowiednie planowanie. To doskonała forma aktywności nad morzem dla całej rodziny.

Korzyści wynikające z pakietu wakacyjnego

Wybierając atrakcyjny pakiet wakacyjny, oferowany przez Hotel Zalewski, czyli hotel nad morzem z Aquaparkiem, mamy nieograniczony dostęp do wodnych atrakcji. Młodsze dzieci będą mogły do woli spędzać czas w wodnych placach zabaw, np. w „wodnej dżungli”. Maluchy ucieszą zabawy w brodzikach ze wspaniałymi atrakcjami.

Na zapalonych pływaków czekają baseny kryte i zewnętrzne. Odważni i pełni ochoty na szaloną zabawę skorzystają z trzech długich i niezwykle krętych zjeżdżalni. Strefa saun i łaźni bez limitu ucieszy dorosłych i pozwoli na przyjemne chwile relaksu.

Hotel z basenem nad morzem - mnóstwo zabawy i radości

Pływanie jest bardzo zdrowe, ale po pewnym czasie może wkraść się w nie element nudy. To sport dla indywidualistów, dlatego kiedy przebywamy na rodzinnym wyjeździe, skorzystajmy ze wspólnych gier i zabaw na basenie.

Zabawy w płytszej wodzie

Poławiacze pereł to zabawa dla lubiących nurkowanie. Umieszczone na dnie muszle, przyniesione np. z plaży, wyciągamy przy użyciu dłoni, stóp czy zanurzając się pod wodę. Przydadzą się tutaj okularki dla dzieci. Inną zabawą jest „wszyscy na materac”. To wyścig do znajdującego się na środku basenu dmuchanego materaca. Chodzi o to, by pomieścił on jak najwięcej dzieci. Zabawa w „Młyńskie koło” rozgrywa się w wodzie do pasa. „Młynarz” wyposażony w ringo na sznurku kręci nim, stojąc w środku koła utworzonego przez pozostałych graczy. By nie zostać trafionym, trzeba sprawnie zanurzyć się w wodzie.

Zabawy w głębszej wodzie

Tutaj dają znać o sobie umiejętności pływackie. Sztafeta czy wyścigi na materacach to mocna rywalizacja w rodzinnym gronie. Ciekawą propozycją będzie gra w piłkę wodną, szczególnie kiedy wybrany przez nas Aquapark w Mrzeżynie posiada basen boisko do sportów zespołowych.

Okoliczne atrakcje

Jeśli mamy ochotę na inne rodzaje aktywności, to znajdziemy ich mnóstwo w okolicach Hotelu Zalewski. Miłośnicy jazdy konnej lub mający ochotę na rozpoczęcie tej wspaniałej przygody, mogą skorzystać z usług Stajni Pestka.

Pasjonaci wędkarstwa słodkowodnego, mogą spróbować swoich sił podczas morskiego wędkowania gruntowego z plaży - surfcastingu. Męski wypad w gronie rodzinnym z pewnością zacieśni więzi i będzie wspaniałą formą rekreacji oraz prawdziwym wyzwaniem. Możliwe są szkolenia indywidualne i grupowe prowadzone przez Mistrza Polski w tej dziedzinie.  

Wypoczynek z dziećmi przed rokiem szkolnym będzie cudowny, kiedy wybierzemy Bałtyk. Pociechy wrócą wypoczęte i pełne energii, potrzebnej na cały nowy rok szkolny. Pamiętajmy także, że „nic nie jest tak szlachetne i przydatne jak dobre wspomnienie... Kto zgromadził wiele takich wspomnień z dzieciństwa, zaopatrzył się na całe swe życie” - Fiodor Dostojewski.

See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close